Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Асоціація професіоналів довкілля звернулись до Президента України з ініціативою проведення Загальнонаціональної акції єднання та віри "Випускники-2024 року для майбутніх поколінь".
Кожен випускник може посадити дерево у своєму місті, містечку чи селі, щоб через 20 років уже своїм дітям показати, якою сильною була віра в нашу державу.
Цей крок-це символ нашим воїнам на передовій щодо незламної віри в нашу Перемогу! Цей крок-підтримка загальноєвропейської зеленої Угоди (Green Deal).

Випускники війни-це майбутні архітектори нової України-незламної і зеленої!

# додайте хештеги до новин, дописів, публікацій-
#моє_дерево_незламності

#PAEW

#випускники2024

#дерева_перемоги

17 квітня Рокитнівський фаховий медичний коледж запрошує на День відкритих дверей.
Початок о 12.00 в конференції meet за посиланням:

Міжатестаційний період – це процес послідовного і системного підвищення рівня професійної майстерності педагогічних працівників, а атестація – його підсумок і результат.

Цьогоріч успішно подолали чергову сходинку особистісного і фахового зростання четверо педагогів.

Вітаємо колег і бажаємо успіху, натхнення, не зупинятися на досягнутому і, звичайно, нових здобутків і перемог у подальшій діяльності !!!

Вітаємо Пилипчука Арсенія, учня 5 класу, який отримав гран-прі за участь у Всеукраїнському конкурсі мистецтв "Українська весна". Арсеній декламував вірш Ніни Юрченко "Наша мова"

Благоустрій є візитівкою кожного населеного пункту. Дякуємо нашим дев'ятикласникам, учителю Борису Сінчуку , жителю села Миколі Хвесику за активну життєву позицію не на словах, а на діл

З метою профілактики булінгу в закладі освіти було організовано та проведено конкурс малюнків "Стоп булінг!". В конкурсі взяли участь учні 5-6 класів.
Перемогу здобули наступні учасники:
І місце - Михалик Анна, учениця 6 класу;
ІІ місце - Марчик Артем та Сірець Соломія, учні 5 класу;
ІІІ місце - Хвесик Вікторія, учениця 6 класу.
Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо подальших успіхів та перемог.

Є дати, які хочеться назавжди запам'ятати; є дати, які волієш ніколи не згадувати; є дати , які хочеться викинути з пам'яті, але вони викарбувані у серці навічно..
Події дворічної давнини тепер є підгрунтям нашої історичної пам'яті та національної гордості. Два роки запеклої боротьби, болю, сліз, розпачу та втрат, але також і два роки хоробрості, незламності та єдності, бо ми-українці!

Відеопривітання від учнів 5 класу.

Небесна Сотня –
То в серцях вогонь.
Він гаряче палав за Україну.
Віднині тихим співом заспокой
Ти, земле рідная,
Свою дитину.
Пташиним співом,
Шелестом трави.
Блакитним небом,
Злотим колоссям.
Останній раз,
Як мати, пригорни
Чоло високе
В обрамку волосся.
Небесній Сотні
Шана й молитви,
За чисті душі,
Що злетіли в небо.
Їм шлях високий
Боже, освяти.
І в мирі, Господи,
Прийми до себе.

Щиро дякуємо лікарю- офтальмологу Тетяні Бартошик за подарунки, які не мають терміну придатності. Обіцяємо, що ці книги стануть нашими друзями!

Окопні свічки- це наш спосіб передати тепло нашим захисникам.Дякуємо всім, хто сьогодні долучився до такої необхідної зараз роботи. Нехай ця чергова партія свічок розганяє темряву, наповнює серця наших хоробрих воїнів теплом надії.

Допомога ЗСУ - це обов'язок кожного ! Усе, що робиться від щирого серця,- важливе. Разом ми обов'язково переможемо!

Зимові свята цьогоріч викликають змішані почуття.Цей рік був дуже складний для всіх нас, тому нам так важливо поповнювати й відновлювати свою силу. А для цього потрібні позитивні емоції, відчуття задоволення, спокою, затишку, щастя. Дякуємо ЗСУ за можливість відзначати Різдво та Новорічні свята у своїй школі.